Utforsk våre produksjoner og se hva som skjer!

Gå til kommune eller skole

DKS - Vest-Agder

Vest-Agder fylkeskommune

Postadresse: Serviceboks 517, 4605 KRISTIANSAND

Besøksadresse: Tordenskjoldsgate 65, 4605

Telefon: 38074500/90870117

Antall hendelser: 462

Velg dato / Periode
Januar
Man
Tir
Ons
Tor
Fre
Lør
Søn
1
30
31
1
2
3
4
5
2
6
7
8
9
10
11
12
3
13
14
15
16
17
18
19
4
20
21
22
23
24
25
26
5
27
28
29
30
31
1
2
Ma 27. - Fr 31. jan. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 27. - Fr 31. jan. 2020
  • Sunde skole B
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sunde skole B221 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 27. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Flekkerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Lunde skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Slettheia skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Samkom skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hokus PokusVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Mosby Oppvekstsenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Mandag 27. januar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Flekkerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Lunde skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hokus PokusVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Kristiansand International School
Tidspunkt og deltakere
  • 08:45
    Kristiansand International School16 deltakere: 1. trinn

    OBS! Maks 30 elever per økt, går det å fordele på de forskjellige øktene, så det ikke overskrider 30?

  • 11:30
    Kristiansand International School20 deltakere: 2. trinn

    OBS! Maks 30 elever per økt, går det å fordele på de forskjellige øktene, så det ikke overskrider 30?

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Samkom skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Solholmen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Tirsdag 28. januar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Flekkerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Solholmen skole
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Solholmen skole 17 deltakere: 2. trinn

    Opplegget går på tvers av friminutt denne dagen.

  • 10:10
    Solholmen skole 17 deltakere: 2. trinn

    Opplegget går på tvers av friminutt denne dagen.

Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Lunde skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hokus PokusVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 29. januar. 2020
  • Kristiansand International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Flekkerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Nygård skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hokus PokusVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Krossen skole - BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Solholmen skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Torsdag 30. januar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Fredag 31. januar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Flekkerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Nygård skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Hokus PokusVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Krossen skole - BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 31. januar. 2020
  • Solholmen skole
Tidspunkt og deltakere
Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 3. - Fr 7. feb. 2020
  • Søyland skole (1-4)
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Søyland skole (1-4)147 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 3. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Nygård skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Åseral barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Presteheia skole 28 deltakere: 5. trinn

    Må være i samme rom hele dagen pga rigg.

  • 12:00
    Presteheia skole 28 deltakere: 5. trinn

    Må være i samme rom hele dagen pga rigg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 3. februar. 2020
  • AAVGS Mandal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Mandag 3. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 4. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Nygård skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Byremo barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Presteheia skole 20 deltakere: 6. trinn

    Må være i samme rom hele dagen pga rigg.

  • 12:00
    Presteheia skole 20 deltakere: 6. trinn

    Må være i samme rom hele dagen pga rigg.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 4. februar. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 5. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • AAVGS Vennesla videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Nygård skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Konsmo skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Krig på hjemmebaneKunstarter i samspill
  • Varighet: 45 min
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • AAVGS Flekkefjord VGS avd Flekkefjord
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JonasScenekunst
  • Varighet: Inntil 150 minutter inkl. pause
  • Onsdag 5. februar. 2020
  • Kilden teater og konserthus - Teater- og operasalen
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 6. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Konsmo skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Samfundet skole Oftenes B (1-4)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JonasScenekunst
  • Varighet: Inntil 150 minutter inkl. pause
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • Kilden teater og konserthus - Teater- og operasalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • På et filmsettFilm
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • AAVGS Tangen videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 6. februar. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 7. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Mottaksskolen KRS BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 7. februar. 2020
  • Øyslebø skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 7. februar. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 10. - Fr 14. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 10. - Fr 14. feb. 2020
  • Austerdalen skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Austerdalen skole 54 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 10. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Nese snute nebbVisuell kunst
  • Varighet: 2 x 45 min (2 skoletimer)
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Kringsjå skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Nyplass skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Samfundet skole, Kr.sand (5-10tr.)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Strømme skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Strømme skole171 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:15
    Strømme skole149 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vennesla skole B26 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Lovisenlund skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Oasen skole Strømme
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35
    Oasen skole Strømme61 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Mandag 10. februar. 2020
  • Grim skole U
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 11. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • TeiporamaVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Samfundet skole, Kr.sand (5-10tr.)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Fagerholt skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:10
    Fagerholt skole 171 deltakere: 1a, 2b, 3b, 4c, 5c, 6a, 7c

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:15
    Fagerholt skole 168 deltakere: 1b, 2b, 3c, 4a, 5a, 6b, 7b

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 12:00
    Fagerholt skole 194 deltakere: 1c, 2a, 2c, 3a, 4b, 5b, 6c, 7a

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Nyplass skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Sjøstrand skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 11. februar. 2020
  • Haumyrheia skole U
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 12. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Nyplass skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Kringsjå skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:00
    Kringsjå skole 133 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:00
    Kringsjå skole 112 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Havlimyra Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Presteheia skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JonasScenekunst
  • Varighet: Inntil 150 minutter inkl. pause
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • Kilden teater og konserthus - Teater- og operasalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 12. februar. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 13. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Vardåsen skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Vennesla skole B26 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Nyplass skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • AAVGS Vågsbygd videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Vågsbygd skole, avd. Åsane 1-3
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Oddemarka Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • JonasScenekunst
  • Varighet: Inntil 150 minutter inkl. pause
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Kilden teater og konserthus - Teater- og operasalen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 13. februar. 2020
  • Tordenskjoldsgt. skole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:35
    SMI skolen 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn
    Tordenskjoldsgt. skole 140 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    SMI ser konsert hos Tordenskjolds gt.

Fredag 14. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Vågsbygd skole, avd. Åsane 1-3
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Eikeland skole B
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Eikeland skole B14 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Vigmostad skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 14. februar. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Ve skole (1-10)140 deltakere: 1a, 2b, 3a, 4b, 5b, 6b, 7b

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 12:15
    Ve skole (1-10)159 deltakere: 1b, 2a, 3b, 4a, 5a, 5c, 6a, 7a

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Ma 24. - Fr 28. feb. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 24. - Fr 28. feb. 2020
  • Feda skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Feda skole 45 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før vinterferien innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 24. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Laudal oppvekstsenter B
Tidspunkt og deltakere
  • 08:20
    Laudal oppvekstsenter B24 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    gjerne å ha besøk en eller annen fredag fra midten av januar

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Marnar Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Bjelland skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Eikeland skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Mandag 24. februar. 2020
  • AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Mandag 24. februar. 2020
  • Byremo ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • The Art of MuseumsFilm, Litteratur, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 120 minutter
  • Mandag 24. februar. 2020
  • AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 25. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • AAVGS Flekkefjord VGS avd Kvinesdal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Dvergsnes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Kvarstein skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • The Art of MuseumsFilm, Litteratur, Visuell kunst, Kunstarter i samspill
  • Varighet: 120 minutter
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Farsund ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 10:00
    Farsund ungdomsskole 199 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konserten spilles i Lista-hallen, skolen bestiller selv.

Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Spangereid skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Lista ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
  • 11:30
    Lista ungdomsskole183 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Konserten spilles i Lista-hallen, skolen bestiller selv.

Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Hånes skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Tirsdag 25. februar. 2020
  • Moseidmoen skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 26. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Vis meg hva du serVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Spangereid skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Åseral barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Flekkefjord ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Onsdag 26. februar. 2020
  • Hånes skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 27. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Lindesnes fyrKulturarv
  • Varighet: 2,5 - 3 timer fra avtalt starttidspunkt (fra 10:00 og utover)
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Lindesnes Fyr
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Tonstad skule BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Hunsfoss skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Strømme skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Torsdag 27. februar. 2020
  • Samkom skole B
Tidspunkt og deltakere
Fredag 28. februar. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Når vi fallerKunstarter i samspill, Annet, Film
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Vennesla skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Fredag 28. februar. 2020
  • Vardåsen skole B
Tidspunkt og deltakere
Ma 2. - Fr 6. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 2. - Fr 6. mar. 2020
  • Kvinlog skule BU
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Kvinlog skule BU22 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 2. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 2. mars. 2020
  • Samfundet skole, Kr.sand (5-10tr.)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 3. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Samfundet skole, Kr.sand (5-10tr.)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Hunsfoss skole B33 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • Les for livetLitteratur
  • Tirsdag 3. mars. 2020
  • Laudal oppvekstsenter B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 4. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Onsdag 4. mars. 2020
  • Steinerskolen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 5. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • Torridal skole ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • På et filmsettFilm
  • Varighet: 90 min
  • Torsdag 5. mars. 2020
  • AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle
Tidspunkt og deltakere
Fredag 6. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 6. mars. 2020
  • Torridal skole ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Øyslebø skole B15 deltakere: 4. trinn

    Høgtun. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 9. - Fr 13. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 9. - Fr 13. mar. 2020
  • Liknes skole
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Liknes skole 186 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 9. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 9. mars. 2020
  • Torridal skole ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 10. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 10. mars. 2020
  • Vigvoll Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 11. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Onsdag 11. mars. 2020
  • Vigvoll Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 12. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 12. mars. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Fredag 13. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 13. mars. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Tunballen skole B55 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Ma 16. - Fr 20. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 16. - Fr 20. mar. 2020
  • Sinnes skule BU
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Sinnes skule BU16 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 16. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Hunsfoss skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Justvik skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Justvik skole 104 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:15
    Justvik skole 156 deltakere: 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Produksjonsinformasjon
  • Følelse på boksVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Mandag 16. mars. 2020
  • Kvinesdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 17. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Hunsfoss skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Wilds Minne skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Wilds Minne skole 174 deltakere: 1a, 2a, 3b, 4a, 5a, 6a, 6c, 7b

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:15
    Wilds Minne skole 179 deltakere: 1b, 2b, 3a, 4b, 5b, 5c, 6b, 7a

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Moseidmoen skole B
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Moseidmoen skole B49 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 17. mars. 2020
  • Lyngdal ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 18. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Hunsfoss skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Onsdag 18. mars. 2020
  • Hånes skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Hånes skole 178 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:15
    Hånes skole 149 deltakere: 3. trinn, 4. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 11:45
    Hånes skole 195 deltakere: 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Torsdag 19. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Vassmyra ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Lovisenlund skole
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Lovisenlund skole 139 deltakere: 1a, 1b, 2a, 3a, 4a, 5a, 6a, 7a

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 10:15
    Lovisenlund skole 149 deltakere: 1c, 2b, 3b, 3c, 4b, 5c, 6b, 6d, 7b

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

  • 11:45
    Lovisenlund skole 147 deltakere: 1d, 2c, 2d, 3d, 4c, 5b, 5d, 6c, 7c

    Fordel trinnene utover konsertene. Produksjonen har godt av aldersblanding.

Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 19. mars. 2020
  • Lindesnes ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 20. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Tangvall skole U
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Hunsfoss skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Mottaksskolen KRS BU
Tidspunkt og deltakere
  • 09:15
    Mottaksskolen KRS BU56 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn, 5. trinn, 6. trinn, 7. trinn

    Konserten blir i kulturrommet.

Produksjonsinformasjon
  • FANTMusikk
  • Varighet: 40
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Kristiansand International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Fredag 20. mars. 2020
  • Tinntjønn skole U
Tidspunkt og deltakere
Ma 23. - Fr 27. mar. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Tusen tankerVisuell kunst
  • Varighet: Selvformidlende DKS-produksjon. Se lærerveiledning.
  • Ma 23. - Fr 27. mar. 2020
  • Tonstad skule BU
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    Tonstad skule BU98 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn

    Leveres fredagen før innen kl. 14.00. Hentes siste visningsdag innen kl.14.00, må være pakket og klart til henting.

Mandag 23. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dagKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Mandag 23. mars. 2020
  • AAVGS Vennesla videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Eikeland skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 23. mars. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 24. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Smed for en dagKulturarv
  • Varighet: Ca 150 minutter (2, 5 t) pr. gruppe, dvs inntil 32 elever pr dag
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • AAVGS Vennesla videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 08:30
    Sira skole34 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Kvarstein skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Tirsdag 24. mars. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 12:00
    Gyland skole32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn, 4. trinn
Onsdag 25. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Onsdag 25. mars. 2020
  • Kvarstein skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 26. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Roterende bilderVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 26. mars. 2020
  • Kvarstein skole B
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:15
    Hidra skole17 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Fredag 27. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 27. mars. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Samkom skole B12 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Mandag 30. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 30. mars. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • På et filmsettFilm
  • Varighet: 90 min
  • Mandag 30. mars. 2020
  • AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 31. mars. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 31. mars. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 2. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 2. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Kvarstein skole B10 deltakere: 4. trinn

    Tur omr skolen. Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 3. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 3. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 14. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ime skole B37 deltakere: 4a, 4b

    Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Tirsdag 14. april. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 15. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Onsdag 15. april. 2020
  • Kulturhuset i Vennesla
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 16. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • SuperwomanFilm
  • Varighet: 40 min
  • Torsdag 16. april. 2020
  • Kulturhuset i Vennesla
Tidspunkt og deltakere
Fredag 17. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Krig på hjemmebaneKunstarter i samspill
  • Varighet: 45 min
  • Fredag 17. april. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 17. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Fredag 17. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Fredag 17. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Lunde skole B53 deltakere: 4. trinn

    Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Ma 20. - Fr 24. apr. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Filmfest UNGFilm
  • Varighet:
  • Ma 20. - Fr 24. apr. 2020
  • Kristiansand kino
Tidspunkt og deltakere
  • kl ?
    AAVGS Vennesla videregående skole33 deltakere: VG1, VG2, VG3

    3MEA v Egil Steinsland + 2MEA v Nupen og Høgh

  • kl ?
    AAVGS Flekkefjord VGS avd Flekkefjord 52 deltakere: VG1, VG2, VG3

    48 elevar + fire lærarar. 1 MEA, 2 MEA og 3 MEA. Rune Andre Evensen.

  • kl ?
    AAVGS Mandal videregående skole135 deltakere: VG1, VG2, VG3

    HO og vg1 SS

  • kl ?
    AAVGS Søgne videregående skole20 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Tilrettelagt gruppe

  • kl ?
    AAVGS Kvadraturen skolesenter147 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Bakke, Brandsnes, Haraldsen/Øvretveit/Sayfritz, Kjær

  • kl ?
    AAVGS Tangen videregående skole195 deltakere: VG1, VG2, VG3

    Medier og kommunikasjon.
    Mandag: Alle elevene som har fremmedspråk skal på kino og se to filmer. Ca 370 elever x 2 filmer = ca 740 billetter.
    Tirsdag – fredag: Media skal i løpet av uka på ca 5-6 filmer. Det er uavklart hvilke dager det blir ettersom programmet ikke er klart. Totalt vil Media trenge ca 1000 billetter.

  • kl ?
    AAVGS Kristiansand Katedralskole Gimle170 deltakere: VG1, VG2, VG3

    3STF 30. Kristel Jensen, 91399481. Ma 09:45-11:20 Ti 13:55-15:30 Fr 08-09:45.
    2BU 15. Heidi Frigstad, 90709795. Ikke tirsdag.
    1HO 75. Elsa Marit Knutsen, 93038788. Ikke onsdag.
    2BUD 50. Anja Brunvand, 99636766. Ikke tirsdag.



Mandag 20. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 20. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Mandag 20. april. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En studie i stålVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Mandag 20. april. 2020
  • AAVGS Vennesla videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Mandag 20. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Mandag 20. april. 2020
  • Blomdalen Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 21. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En studie i stålVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • AAVGS Vennesla videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Ime skole B19 deltakere: 4c

    Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Nodelandshallen
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Tirsdag 21. april. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 22. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Onsdag 22. april. 2020
  • Oasen skole Mandal
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 23. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Ve skole (1-10)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Skarpengland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En studie i stålVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Torsdag 23. april. 2020
  • AAVGS Søgne videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 23. april. 2020
  • Åseral barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Fredag 24. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 24. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Fredag 24. april. 2020
  • Voiebyen skole avd. Torkelsmyra (4-7)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Fredag 24. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Fredag 24. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • MENNiMODUSMusikk
  • Varighet: 45min
  • Fredag 24. april. 2020
  • Vennesla ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • En studie i stålVisuell kunst
  • Varighet: 90 min.
  • Fredag 24. april. 2020
  • AAVGS Mandal videregående skole
Tidspunkt og deltakere
Mandag 27. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Mandag 27. april. 2020
  • Voiebyen skole avd. Torkelsmyra (4-7)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Mandag 27. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 27. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 28. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Voiebyen skole avd. Torkelsmyra (4-7)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 28. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 29. april. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Onsdag 29. april. 2020
  • Vågsbygd skole avd Augland
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 30. april. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Vågsbygd skole avd Augland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • 9 (Cas Public)Scenekunst
  • Varighet: 50 min
  • Torsdag 30. april. 2020
  • Kilden teater og konserthus
Tidspunkt og deltakere
Mandag 4. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Vågsbygd skole avd Augland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Mandag 4. mai. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 5. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Arkeolog for en dagKulturarv
  • Varighet: 3-4 timer inkl. spisepause
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Lista museum, Nordberg fort
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Vågsbygd skole avd Augland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Jegere i steinalderenKulturarv
  • Varighet: En dag (09.00 - 13.00)
  • Tirsdag 5. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
  • 09:30
    Nygård skole B50 deltakere: 4. trinn

    Trond Ole Bertelsen. Mobil: 90176099

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 09:55
    Farsund barneskole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

  • 11:05
    Farsund barneskole33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:00
    Vennesla ungdomsskole454 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestillingen skal være i storefri.

Onsdag 6. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Onsdag 6. mai. 2020
  • Vågsbygd skole avd Augland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 7. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Vågsbygd skole avd Augland
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 7. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:50
    Tangvall skole U210 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestillingen skal være i storefri.

Fredag 8. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Wilds Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 8. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25
    Feda skole 32 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 11. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Wilds Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 11. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:40
    Berge barneskole 33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 12. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VikingerKulturarv
  • Varighet: En dag, tidspunkt for oppmøte avtales med ansvarlig formidler
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Farsund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Wilds Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 12. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Berge barneskole 33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

  • 11:40
    Berge barneskole 33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:55
    Tinntjønn skole U194 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestillingen skal være i storefri.

Onsdag 13. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Onsdag 13. mai. 2020
  • Wilds Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:15
    Berge barneskole 33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

  • 11:40
    Berge barneskole 33 deltakere: 1. trinn, 2. trinn, 3. trinn

    OBS! Maks 40 elever per økt. Fordel elevene mest mulig hensiktsmessig.

Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 14. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Systemet aktiveresVisuell kunst
  • Varighet: 120 min. (2 x 60 min.)
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Wilds Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 14. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Fredag 15. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VikingerKulturarv
  • Varighet: En dag, tidspunkt for oppmøte avtales med ansvarlig formidler
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Farsund barneskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Det magiske skrinetLitteratur
  • Varighet: 1 skoletime
  • Fredag 15. mai. 2020
  • Åseral barne- og ungdomsskule
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 18. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Det magiske skrinetLitteratur
  • Varighet: 1 skoletime
  • Mandag 18. mai. 2020
  • Kristiansand International School
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 18. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:10
    Kvinesdal ungdomsskole231 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn
    Kvinlog skule BU28 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestillingen skal være i storefri.
    Kvinlog må ha besøk til skolen før 17.mai for å kunne delta.

Tirsdag 19. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VikingerKulturarv
  • Varighet: En dag, tidspunkt for oppmøte avtales med ansvarlig formidler
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Vanse skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Det magiske skrinetLitteratur
  • Varighet: 1 skoletime
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Øvre Slettheia skole (1-4)
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 10:55
    Flekkefjord ungdomsskole354 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    Forestillingen skal være i storefri.
    ​​​​​​​OBS! Aksepteres med forbehold om at det ikke treffer eksamen.
    ​​​​​​​Helst mellom 5.-15.mai

Produksjonsinformasjon
  • Det magiske skrinetLitteratur
  • Varighet: 1 skoletime
  • Tirsdag 19. mai. 2020
  • AAVGS Kvadraturen skolesenter
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 20. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Mandag 25. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Båten for alleKulturarv
  • Varighet: 100
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Vigvoll Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Mandag 25. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 26. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • VikingerKulturarv
  • Varighet: En dag, tidspunkt for oppmøte avtales med ansvarlig formidler
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Finsland skole BU
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Båten for alleKulturarv
  • Varighet: 100
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Torridal skole ungdomstrinn
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Tirsdag 26. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 27. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Båten for alleKulturarv
  • Varighet: 100
  • Onsdag 27. mai. 2020
  • Havlimyra Ungdomsskole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
  • 11:25
    Lindesnes ungdomsskole165 deltakere: 10. trinn, 8. trinn, 9. trinn

    OBS! Mulig eksamensdag, aksepteres med forbehold om at det ikke kolliderer med eksamen.

Torsdag 28. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Gerhard MuntheVisuell kunst
  • Varighet: 90 min. (2 skoletimer)
  • Torsdag 28. mai. 2020
  • Søgne Gamle Prestegård
Tidspunkt og deltakere
Fredag 29. mai. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • VikingerKulturarv
  • Varighet: En dag, tidspunkt for oppmøte avtales med ansvarlig formidler
  • Fredag 29. mai. 2020
  • Tonstad skule BU
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 2. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 4. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 4. juni. 2020
  • Hellemyr skole
Tidspunkt og deltakere
Fredag 5. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Fredag 5. juni. 2020
  • Voiebyen skole avd Voie (1-3)
Tidspunkt og deltakere
Mandag 8. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Slettheia skole
Tidspunkt og deltakere
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Mandag 8. juni. 2020
  • Kringsjå skole
Tidspunkt og deltakere
Tirsdag 9. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Tirsdag 9. juni. 2020
  • Kvarstein skole B
Tidspunkt og deltakere
Onsdag 10. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Onsdag 10. juni. 2020
  • Karl Johans Minne skole
Tidspunkt og deltakere
Torsdag 11. juni. 2020
Produksjonsinformasjon
  • Baluba RunaFilm
  • Varighet: 45min
  • Torsdag 11. juni. 2020
  • Flekkerøy skole
Tidspunkt og deltakere
Målgruppe
Uttrykksform
Åpne filter